Державна бібліотека України для юнацтва розпочинає формування навчальних груп тренінгового центру з безпеки та основ мережевої культури (нетикету) в рамках ініціативи "Навчально-іноваційна бібліотека" Програми "Бібліоміст".
За 8 років роботи з різними користувачами Інтернету - від початківців до майстрів веб-серфінгу - ми переконалися, що важливо не просто надавати доступ до Мережі та електронних ресурсів Бібліотеки, а й навчати відвідувачів ефективно використовувати
Мета ініціативи - доступ до знань з етики електронного спілкування, формування мережевої культури молоді та розробка методики популяризації цих знань у бібліотечних та освітніх закладах.запропоновані можливості для якісного покращення їх життєвого рівня. Окрім розуміння технічних аспектів роботи в Інтернеті, стратегій пошуку інформації, надзвичайно важливими є питання етики та безпеки.
Короткий опис проекту: ДБУ для юнацтва запланувала розробити та провести тренінги з формування мережевої культури для наступних груп користувачів - фахівців (бібліотечні співробітники, працівники закладів освіти), батьків, юнацтва та молоді. Розроблений проект переміг у конкурсі "Навчально-іноваційна бібліотека" Програми "Бібліоміст".
Наc вже підтримали: "Майкрософт Україна" в рамках реалізації Програми "Онляндія - безпека дітей в Інтернеті", Управління освіти Голосіївського району м. Києва.
Наші контактим.Київ, просп. Голосіївський, 122;URL: www.4uth.gov.ua; e-mail: inform@4uth.gov.ua;координатор проекту: Якушко Тетяна Олексіївна yakushko@4uth.gov.ua
| |
|