Поради батькам

Деякі батьки  вважають онлайн-ігри просто формою розваги. Тим не менш, діти також мають можливість тренувати важливі життєві навички під час гри. Вони можуть використовувати свою уяву і використовувати стратегії вирішення проблем з подолання перешкод. Вони також можуть попрактикуватися в соціальних навичках через он-лайн взаємодії з іншими геймерами.

Використовуючи миттєві функції чату, форуму і голосовій підтримці взаємодії, діти можуть спілкуватися і взаємодіяти з гравцями по всьому світу. На жаль, ці можливості можуть також розкривати  дітей людям, які можливо мають не кращі наміри.

Ризики 

Багато он-лайн ігор мають особливості, що дозволяють своїм користувачам можливість працювати анонімно. Деякі люди можуть скористатися цією анонімностю,  щоб дістатися  дітей. Наприклад, хижаки можуть відправити небажаний контент або використовувати  ігрові комунікації  для організації особистих зустрічей. Кіберхуліган може переслідувати геймерів і онлайн аферист може обіцяти віртуальні товари, з тим щоб одержати інформацію про кредитні картки.

Деякі ігрові приставки дозволяють доступ в інтернет, так що важливо знати про їхні комунікаційні особливості.  Хижаки послали дітей небажаного контенту через ігрові консолі в спробах умовити їх на  взаємність або зустріч в автономному режимі.

Допоможіть дітям грати безпечно

Участь батьків має вирішальне значення, коли мова заходить про допомогу дітям гру більш безпечно. Візьміть активний інтерес до ігор, що ваша дитина грає і хоче купити. Ви можете досліджувати ігор рейтинги і змістwww.esrb.org . Цей веб-сайт підтримується Рейтинг Entertainment Software рада, яка ставками тисячі ігор щорічно.

 • З'ясуйте, які системи безпеки доступні на ігрове обладнання, що ваша дитина використовує-гарнітура може мати голосової функції маскування, наприклад.
 • Тримайте ігрові консолі в загальнодоступному  місці, де їх легко  контролювати і знайте про інші місця, де ваша дитина може отримувати доступ до ігор.
 • Скажіть дитині, щоб ніколи не видавала особисту інформацію під час гри або ні домовлялася про зустріч  за межами гри.
 • Навчіть дитину не реагувати на будь-кого, хто грубить або залякує під час гри.
 • Встановіть правила, як довго ваша дитина може грати, які типи ігор є доцільними, і хто ще може взяти участь.
 • Попросіть дитину повідомляти вам перш ніж використовувати кредитну або дебетову картку онлайн.
 • Переконайтеся, що  ігри , в яки грає ваша дитина мають функції створення звітів або модераторів. 

Почніть обговорення з Вашою дитиною

Використовуйте ці  фрази, щоб розпочати  розмові про  інтернет-безпеку з вашими дітьми. Чим частіше ви говоритиме з нимі про безпеку в інтернеті, тим легше буде отримати відверту відповідь, так що не турбуйтеся, якщо вони не реагують негайно!

 • Чи можемо ми грати в деякі з твоїх улюблених ігор разом?
 • Як ти реагуєшь, якщо хтось заважає, поки ти граєшь?
 • Наскільки ти дозволяєшь людям знати про тебе під час гри?
 • Які люди грають з тобою?
 • Чи відчуваєшь що ти в безпеці, поки  знаходишься в мережевих іграх? Чому або чому ні?
Comments