Ігровий нетикет

Ігроманія. Залежність від комп'ютерних ігор.

Игромания. Зависимость от комп'ютерных игр. pravdavideo , интернет-медиахолдинг "Правда.Ру", [ Москва]. Youtube. Web. Дата: 21.01.2011.
У круглому столі "Ігроманія в Росії" взяли участь інтернет-маркетолог, блогер Антон Голубчик, письменник-фантаст, сценарист комп'ютерних ігор Сергій Чекмаєв і розробник комп'ютерних ігор Олександр Пашин.

Переклад статті:
Этика и психология начинающего геймера [Електронний ресурс]. - Електрон. текст. данні . – Режим доступу: http://online-torg.ru/index.php?id=138, вільний. – Назва з екрану. - Рос. мовою.

Кожен в певний період часу приймає для себе рішення здійснити захоплюючу подорож у світ спільних онлайн ігор для багатьох користувачів. Дивно, але навіть у віртуальних всесвітів існують свої правила. Як зробити так, щоб перше знайомство не залишилося в пам'яті моторошним розчаруванням? Просто дотримуватися їх!
  • Поведінка в загальному чаті. У будь-яких ігрових всесвітів цінується підтримка і взаємовиручка. Якщо тобі допомогли радою, що підсилює заклинанням, поділилися необхідними речами - сувоєм телепорту, патронами, зіллям - подякуй. Саме так і обзаводяться друзями, порадниками, постійними партнерами для гри. Не вказуй співрозмовнику на орфографічні помилки і не пиши із затиснутим shift `ом - нудних крикунів не любить ніхто. Втім, як ігеймеров-матершінніка - за це на деякі серверах ще й банять.
  • Право першого. Якщо ти не налаштований на PvP-поєдинок, не намагайся зайняти чиєсь простір - запитай у того, хто прийшов на це місце раніше, чи не проти він того, що ти теж тут погойдатися. Бафери і лікарі можуть продемонструвати свою миролюбність безкоштовними заклинаннями чи лікуванням.
  • Право сильного. На жаль, так ... Якщо ти слабший, то лізти на рожен - значить навіть не ризикувати, а демонструвати суїцидальні нахили.
  • Командний дух. Група потрібна всім. Це допомога, захист, підтримка та фан, в кінці кінців. Перебуваючи у складі клану, гільдії, дуже важливо проявляти себе як члена команди - здатного прийти на допомогу або порадіти успіху однокашника.Будучи членом групи, потрібно розуміти що ти - її представник, по твоїх вчинків судять вже не тільки про тебе особисто. Шахраїв, грубіянів, брехунів і беззаконня, як правило, ніхто не хоче брати в солідні організації - домінуючі клани, гільдії, альянси.
  • Тут і зараз. В яку б гру ти не грав раніше, ніхто з геймерів не любить, якщо хтось погано відгукується про гру, в якій він проводить багато часу. Зазвичай все трапляється навпаки - гравці спільно лають адміністрацію, але з цим теж потрібно обережніше - цілком можна заробити блокування облікового запису, якщо, звичайно, гейм-майстер не спить на посту.

  • Не все те сонечко, що блищить.
    Давно відомо, що дівчатам в онлайн іграх простіше - їм допомагають порадами, грошима, захистом і підтримкою. Тому немає нічого дивного в тому, що безліч геймерів-хлопців спочатку грає жіночими персонажами. Не хочеш потрапити в халепу - не фліртуй з першої ж попалася Ельфійка - раптом це бородатий мужик, а не чарівна фея?
Правила поведінки в ігрових всесвітах прості та інтуїтивні - на їх засвоювання йде всього кілька ігро-днів. Ти й сам не помітиш, як почнеш розуміти специфічний геймерський сленг і сам зможеш допомогти комусь порадою.


i-Безпека

Зіткнення з гриферами

Інтернет-хулігани заважають гравцям (особливо початківцям) спокійно грати, постійно наносять пошкодження їхнім персонажам, блокуючи функції гри і створюючи неможливі умови для всієї команди Мережі, переслідуючи окремих її гравців.
Comments