Online dating advice teens Знайомство по Інтернету
Чати, блоги, соціальні мережі. Ми всі буваємо там, чи не так? Ми знайомимось там частіше, ніж в реальному житті. І час від часу ми хочемо «розвіртуалізуватись», тобто познайомитись з нашим товаришем по чату «в реалі».
Безпека своїми силами Ти вирішив познайомитись з тим, хто вже довгий час вважається твоїм товаришем в мережі. Але чи можеш ти бути впевнений в тому, хто там насправді? Особа по ту сторону монітору може бути ким завгодно, показати тобі будь-яку фотографію, назватись будь-чиїм ім’ям.Це не означає, що не варто ніколи знайомитись. «Розвіртуалізація» може бути цікавим знайомством, ти можеш знайти нових друзів. Але є кілька простих заходів безпеки, які ти цілком здатний зробити сам! |
Ніколи не повідомляй про себе особисті відомості, якщо не знаєш товариша особисто. Ні домашню адресу, ні місце навчання чи навіть те, де працюють твої батьки! Само собою, якщо вони не працюють в правоохоронних органах… Про це якраз варто повідомити! Якщо людина, з якою ти спілкуєшся, надмірно цікавиться твоїм життям, фінансами, родиною, батьками, тим, де ти буваєш у вільний час – це підозріло! Уяви, що ти розвідник на чужій території! Краще переграти у шпіона, ніж потрапити у халепу. Будь обережним.
- Ідеш на зустріч? Скажи про це батькам і друзям. І нехай той, з ким ти зустрічаєшся, буде про це знати. Про це можна повідомити жартома або ніби випадково. Друг зрозуміє. А шахрай злякається.
- Прийди на першу зустріч з другом або друзями.
- Зустрічайся обов’язково в людному місті – центр міста, бібліотека, кінотеатр. Це значно краще, ніж безлюдний парк або незнайомий район.
- Зустрічайся вдень, коли ще зовсім світло, а не ввечері.
Бажаємо тобі знайти хороших друзів і вірних товаришів. Адже Інтернет існує і для цього також!
Олександра Петрова,
ДЗ "Державна бібліотека України для юнацтва"