Вебінари, відеоконференції


 • план проведения конференции,
 • выработают правила проведения конференции,
 • попередньо зареэструватись

  попередньо ознайомитись темою та графіком проведення конференцій та забезпечити технічне оснащення

  Открыто публиковать предоставленные Докладчиком данные (при наличии его разрешения): сайт и e-mail.

  Прежде чем вести аудио-, видео-запись, получить разрешение от каждого Докладчика. Юридическое основание: 4-я часть Гражданского кодекса РФ, действующая с 01 января 2008 г., и международные нормы

   

   Відповідно до цього "ведуча" сторона є лектором, а інші - слухачами. Як і на всіх лекціях ведучий пропонує час для запитань та відповідей. 
   Під час проведення вебінарів існують свої норми поведінки. Ось деякі з них, запропоновані спеціалістами віртуального університету "Провокация Роста":

  • "Перш за все, відвідайте промовебінар, його практично завжди влаштовують організатори для залучення учасників, а також для налагодження технічних неполадок майбутніми учасниками. Ви ознайомитеся з програмою, інформацією про ведучого, зумієте підготувати питання. Так ви зможете заздалегідь усунути технічні несправності, а також познайомитися з технологією проведення вебінару, особливо якщо цей захід вам ще не знайоме.
  • Заздалегідь підготуйтеся до веб-дискусії: комп'ютер, Інтернет, мікрофон, навушники і веб-камера, все це повинно бути підготовлено і протестовано заздалегідь, щоб не пропустити початок вебінару. Переконайтеся в тому, що Інтернет оплачений, буде працювати стабільно, зі швидкістю не нижче 512 Мб.
  • У призначений час, а краще за 10-15 хвилин до початку увійдіть в онлайн-клас по посиланню, яку вам відправили на електронну адресу організаторам вебінару.
  • Запустивши вікно з вебінарів, обов'язково закрийте всі інші. Це допоможе вам по-перше, не відволікатися, а по-друге, це питання самоорганізації.
  • Незважаючи на те, що це веб-дискусія і клавіатура завжди під рукою, мати під рукою аркуш паперу або блокнот і ручку потрібно обов'язково.
  • Дотримуйтесь правил проведення дискусії. Якщо ви хочете уточнити щось або задати ведучому питання, натисніть на відповідний значок, і ведучий зможе ввести вас в обговорення.
  • Якщо бажання висловитися у вас немає, що ж, кожен має право на мовчання, і ви теж.
  • Правила проведення вебінарів допускають можливість запису заходу, копіювання та розповсюдження інформації. Тому ви маєте можливість запитати відеозапис вебінару, додаткові матеріали та взяти участь у зворотному зв'язку."[1]
  Конференція - велика нарада, скликана для обговорення наукових та інших проблем.
   
  Веб-конференції (англ. Web conferencing) - технології та інструменти для онлайн-зустрічей і спільної роботи в режимі реального часу через Інтернет. Веб-конференції дозволяють проводити онлайн-презентації, спільно працювати з документами і додатками, синхронно переглядати сайти, відеофайли і зображення. При цьому кожен учасник перебуває на своєму робочому місці за комп'ютером.

  Вебінар (web+seminar), тобто онлайн-семінар - це особий тип веб-конференції, онлайн зустріч або презентація, що проводиться, використовуючи засоби зв'язку всесвітньої мережі (Інтернет).

  Промовебінар - це безкоштовний виступ тренера перед основним вебінаром або просто з метою поділитися досвідом (тривалість: від 30 до 120 хв). Як правило, в промовебінарі учасники отримують інформацію про те, як проходять основні вебінари, про спікера та теми вебінарів. Але багато провідних спеціалістів встигають протягом промовебінара дати практичні інструменти, які можна застосовувати в роботі та житті.

  Відкритий вебінар - платний захід (може тривати від 60 хвилин до 10 і більше годин, один або декілька днів.). Його програма зазвичай наповнена практичними інструментами, а якщо вебінар триває кілька днів, то і домашніми завданнями.

  Корпоративний вебінар забезпечує підключення співробітників компанії з різних філій та проводиться з будь-якої точки земної кулі. Проводячи його, організація не тільки економить матеріальні ресурси, але і може записати виступ, щоб співробітники могли в будь-який час повторити матеріал, показати його колегам, які не брали участь у заході, і новим працівникам.

  Іміджевий (презентаційний) вебінар спрямований на просування товару або послуги. Провідні спеціалісти використовують презентації пропонованого продукту, а також отримують зворотний зв'язок через онлайн опитування і статистику.

  Поєднаний вебінар об'єднується з тренінгом або очним семінаром. Наприклад, учасники вживу спілкуються з тренером, потім навчаються в онлайні, а на завершальному етапі знову зустрічаються для відпрацювання навичок.

  Онлайн-курси можуть бути як відкритими, так і корпоративними. Тривалий курс, як правило, розрахований на місяць і більше. Вони можуть проводитися один, три чи п'ять разів на тиждень.
  Comments